Kargo Poşetleri
baskisiz-gri-kargo-poseti-resim-21265.png

Baskısız Gri Kargo Poşeti

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Garanti

24x30+5 Ebatlı Poşetler

A4 Boyutundaki evraklarınızın arşivlenmesi veya sevki, küçük ebatlardaki ürünlerinizin güvenli bir şekilde kargolanması için kullanabileceğiniz Küçük boy baskısız gri kargo poşetin En'i: 24cm Boyu: 30cm Yapışkanlı Kapak kısmı 5 Cm'dir. 24x30+5 Ebatlı poşetlerimiz Cepli ve Cepsiz olarak ikiye ayrılır.

 

30x37+5 Ebatlı Poşetler

Küçük paketlerinizin ve evraklarınızın arşivlenmesi veya sevki, küçük ebatlardaki ürünlerinizin güvenli bir şekilde kargolanması için kullanabileceğiniz Orta boy baskısız gri kargo poşetin En'i: 30cm Boyu: 37 cm Yapışkanlı Kapak kısmı 5 Cm'dir. 30x37+5 Ebatlı poşetlerimiz Cepli ve Cepsiz olarak ikiye ayrılır.

 

35x45+5 Ebatlı Poşetler

Büyük ebatlı ürünlerinizin sevki, ürünlerinizin güvenli bir şekilde kargolanması için kullanabileceğiniz Battal boy cepli baskısız gri kargo poşetin En'i: 35cm Boyu: 45cm Yapışkanlı Kapak kısmı 5 Cm'dir. 35x45+5 Ebatlı poşetlerimiz Cepli ve Cepsiz olarak ikiye ayrılır.

 

45x55+5 Ebatlı Poşetler

Çok büyük ebatlardaki ürünlerinizin sevki, ürünlerinizin güvenli bir şekilde kargolanması için kullanabileceğiniz Jumbo boy cepsiz baskısız gri kargo poşetin En'i: 45cm Boyu: 55cm Yapışkanlı Kapak kısmı 5 Cm'dir. 45x55+5 Ebatlı poşetlerimiz Cepli ve Cepsiz olarak ikiye ayrılır.

 

Kargo poşetlerimiz güvenlik esas alınarak imal edilmiştir. Kapak kısmında bulunan bant sayesinde poşetler yırtılmadan açılmamaktadır. Öte yandan, maliyetler sebebiyle ayakkabı, tekstil vb sektörler için kargo gönderimi için kullanılan kutulara alternatif olarak düşünebilir.

 

 

Adet: 100 ve Katları

Cepçik: Seçenekli

Ebat: Seçenekli

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.